Привітання міського голови до Дня Хрещення Київської Русі

Християнська культура – цілісна і могутня. Вона не раз переживала важкі випробування, кризи і зовнішні тиски. Але вистояла навіть у найскладніші часи історії свого становлення.

Хрещення Русі князем Володимиром не було простою і швидкою справою. Літописи розповідають нам про яскраву і суперечливу особистість – чоловіка, який до хрещення далеко не був схожий на християнського святого. Досвід полководця і мудрість політика поєднувалися в ньому з люттю і неприборканою жорстокістю. Охрестившись, Володимир пережив особливий духовний досвід та змінив свої переконання.

Християни Київської Русі відчули близькість Бога, близькість Христа, який перебуває не десь там, а тут – поряд із ними.

В цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття та єднання.

Нехай свято 1030-річчя хрещення Київської Русі послужить відродженню нашої історичної пам’яті, поверне нас до святих джерел християнської духовності, оновить та об’єднає задля майбутнього міцної, розвиненої і процвітаючої України!

З повагою,

Міський голова                                                            Роман Круховський