«Село моє, до тебе до тебе лину знов і знов…»

У неділю, 29 липня, в Народному домі с. Бортники  відбувся святковий концерт «Село моє, до тебе до тебе лину знов і знов…» . Програма концерту створена за поетичними рядками Марії  Гаріджук – Янової, яка народилась у Бортниках, тепер проживає далеко  від  батьківської хати у м. Одеса.

Пані Марія пише поезію, яка переповнена любов ю до рідних Бортник, до своїх витоків, до народної пісні, до того всього, що зветься рідним краєм…

У концертній програмі, яку підготувала в. о. старости Галина Слободян звучали народні пісні у виконанні творчих колективів Народного дому: вокального колективу «Берегиня», та фольклорного колективу «Калина»,  юнацький танцювальний колектив Народного дому, яким керує Надія Крив як дарував глядачам запальний український танок,  поетичне слово звучало у виконанні  Ірини Опар, Романа Крив яка, Сергія Бойчука,  Катрусі Гаріджук, Ганни Гнатюк,  вчителів Лесі  Гаріджук, та Романа Опара.