ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 03.08.2018 14:09

Обережно шаурма !

Теплої пори року багато людей охочих перекусити просто на вулиці,  на лавочці. Начебто всі знають, що вулична їжа - це отрута сповільненої дії і крім задоволення й ситості може подарувати купу неприємностей. Однак,  не зважаючи на це,  найпопулярнішою вуличною їжею залишається шаурма.

Поради спеціалістів Держпродспоживслужби для жителів Прикарпаття, які є прихильниками шаурми:

• Якщо їжу продають у невеличкому причепі, виникає питання: звідки заклад бере воду для приготування та наскільки коректними гігієнічно є умови роботи? Безпечніше в такому випадку обрати стаціонарний заклад.
  • Інший фактор - самі продукти. Влітку, коли висока температура повітря, необхідно з обережністю ставитися до м'ясної їжі. Купувати шаурму можна тільки там, де є можливість перевірити накладні з датою постачання продуктів,  які мають надаватися за вимогою.
  • Варто обирати охайні на вигляд  та вже відомі торгові точки,  які відповідають за якість їжі та бережуть свою репутацію.
  • Покупець також має право отримати інформацію про наявність медичних книжок в персоналу торгової точки

Отже - дотримуйтеся нескладних рекомендацій  і будьте здорові.

Інформація щодо виявлення карантинних організмів за період з 26 липня по 01 серпня 2018 року

При здійсненні фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь з метою встановлення фітосанітарного стану за період з 26 липня по 01 серпня 2018 року фітосанітарними інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в ході ревізії старих вогнищ, виявлено обмежено поширену в Україні карантинну хворобу - рак картоплі (Synchytrium endobioticum (Schilbersky) Percival) на території Рожнятівського району - с.Небилів - на площі 0,09га; с.Вербівка - на площі 0,89га; с.Сваричів - на площі 0,114га; с.Цінева - на площі 0,31га.

Визначено заходи по знищенню цих шкідливих організмів згідно рекомендацій даних під час накладання карантинного режиму