Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбувся робочий візит в Тлумацький ЦПМД

 

   Вчора, 2 серпня, з робочим візитом в Тлумацький центр первинної медичної допомоги завітали керівники медичних закладів первинної медичної допомоги Надвірнянського, Городенківського, Галицького, Богородчанського, Рогатинського та Долинського районів, адже Тлумацький ценр являється одним із перших в Україні, який підлисав договір з Національною службою здоров'я України та першим відчуює зміни медичної реформи. Наших гостей зустрічав голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський та заступник голови Ігор Мандар.

    Заклади першої хвилі – тих міст, районів і громад, які підготувалися до змін, почнуть отримувати фінансування за новою моделлю – саме туди першими гроші підуть за пацієнтом. У Тлумацькому центрі первинної медичної допомоги (Тлумацький ЦПМД) сімейні лікарі, терапевти і педіатри мають чіткий перелік послуг, які вони мають надавати, а держава оплачуватиме ці послуги відповідно до встановленого тарифу та коригувальних коефіцієнтів.

     В час системних змін медичної галузі виникає чимало запитань у кожного керівника і сьогодні, сподіваюся, ми отримали ряд відповідей. Приємно було ділитися досвідом та отримувати поради колег.

 

 

Тлумацький центр

первинної медичної допомоги« повернутися до списку новин