Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

 

На Прикарпатті  відбувся тренінг з питань контролю за обігом засобів захисту рослин  відповідно до методик ЄС

 

З 30 липня по 02 серпня на Івано-Франківщині в м. Яремче  представниками ЄС проведено тренінг у рамках Проекту Twinning “Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб”, а саме Діяльності 2.15 “Навчання про сучасні методології та процедури ЄС для зниження кількості надходження фальсифікованих ЗЗР до країни та для забезпечення присутності на ринку та використання фермерами тільки якісних ЗЗР ”.

У тренінгу взяли участь начальники та спеціалісти управлінь фітосанітарної безпеки Головних управлінь Держпродспоживслужби у Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Експерти – начальник регіонального управління Земґале, Державна служба захисту рослин Латвії - Айя Чонка, старший інспектор, Державна служба захисту рослин Латвії - Владімір Блейделс, начальник відділу агрохімічного відділу, Державна служба з питань рослин, Міністерства сільського господарства Литви - Даріус Башкіс  -  представили презентації на відповідні теми.

У ході тренінгу спеціалістів Держпродспоживслужби  ознайомлено із системою навчання сучасних методологій та процедур ЄС для зниження кількості надходження фальсифікованих засобів захисту рослин  до країни та забезпечення присутності на ринку,  використання фермерами тільки якісних (оригінальних) засобів. Тренінг проводився у форматі спілкування. Учасники заходу ділились досвідом роботи, отримували рекомендації від експертів Європейського Союзу.

Європейські експерти провели оцінку анкет, заповнених спеціалістами управлінь фітосанітарної безпеки Головних управлінь Держпродспоживслужби, для визначення потреб у навчанні.

За підсумками роботи усі учасники отримали сертифікат, який засвідчує право учасника, що його отримав, проводити подібні тренінги серед спеціалістів.

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин