ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Спеціалісти Держпродспоживслужби області проведуть моніторинг закладів швидкого харчування

на території міст та районів

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби встановлено, що в Україні спостерігається  неблагополучна епідемічна ситуація щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння серед населення.

На виконання доручення Голови  Держпродспоживслужби Володимира Лапи, з метою недопущення ускладнення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння серед населення області, пов’язаної з вживанням шаурми та інших харчових продуктів швидкого приготування,   спеціалістами районних, міських управлінь, відділів Головного управління  Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області буде проведено  моніторинг закладів швидкого харчування на території міст та районів.

В ході моніторингу  буде визначено:

- наявність рішення органів місцевого самоврядування на встановлення малих архітектурних форм (далі – МАФів);

- наявність МАФів в реєстрі операторів ринку харчових продуктів;

- наявність у  працівників особистих медичних книжок;

- джерела поступлення сировини;

- санітарний стан приміщень.

У разі виявлення порушень - буде ініційовано проведення позапланових перевірок, а у випадках відсутності відповідних дозволів, чи порушень законодавства, які становлять загрозу життю та здоров’ю населення - будуть прийматись  рішення щодо закриття закладів.

Моніторинг закладів швидкого харчування триватиме з 6 до 20 серпня п.р.

Про результати проведеної роботи та вжиті заходи буде проінформовано органи виконавчої влади, Національної поліції  та громадськість області.