ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

До уваги споживачів: небезпечне електрообладнання!

Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду було проведено планову перевірку характеристик продукції у розповсюджувача за видом низьковольтне електричне обладнання.

За результатами перевірки розповсюджувачу продукції надано рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 2011 року № 1017, а саме:

- Електрична настільна лампа Noble Quality Extraordinary, артикул (модель) BL 1805, дата виготовлення: 2016р., виробник та імпортер- невідомі.

Детальніше про забраковану продукцію читайте в розділі - діяльність управління - захист споживачів - забракована продукція.