Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулася нарада з працівниками культури населених пунктів Тлумацької ОТГ

      У середу, 08 серпня, в читальному залі Тлумацької публічної бібліотеки пройшла нарада начальника відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ Іванни Ковбас з клубними працівниками сіл Тлумацької ОТГ.

Розпочав нараду провідний інспектор Тлумацького РВ УДСНС А. Лешко, який провів інструктаж щодо заходів пожежної безпеки в клубних та бібліотечних  закладах Тлумацької ОТГ.

На порядку денному розглянули питання щодо проведення урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України в селах Тлумацької ОТГ, творчих звітів перед населенням «Мистецтво нашого села» в селах Колінці та Королівка, фестивалю народної творчості «Дари яблуневого саду» в с. Братишів протягом серпня-вересня 2018 р.

Начальник відділу культури та туризму Іванна Ковбас звернула увагу клубних працівників на виконання плану по спецкоштах та проведення вечорів відпочинку для молоді.

Методист Тлумацького народного дому Лариса Морикін надала консультації по заповненню документації клубного працівника та написанню планів роботи.« повернутися до списку новин