Увага конкурс

Дата: 09.08.2018 09:30

Тлумацька міська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про можливість отримання технічної допомоги в рамках  муніципальних проектів у сфері теплопостачання, що використовують аграрну біомасу, який проводить Проект ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муципальному секторі в Україні». Детальну інформацію про умови відбору можна отримати за посиланням: http://bioenergy.in.ua/uk/news/zagalni-novini/vidbir-munitsipalnikh-proektiv-u-sferi-teplopostachannia-shcho-vikoristovuiut-agrarnu-biomasu-dlia-nadannia-tekhnichnoyi-dopomogi-vid-proektu-proon-rozvitok-ta-komertsializatsiia-bioenergetichnikh-tekhnologii-u-munitsipalnomu-sektori-v-ukrayini-1.

Звертаємо увагу, що заявки необхідно подати до 18:00 10 серпня 2018 року на електронну адресу paata.janelidze@undp.org.