Шановні працівники ветеринарної медицини!

Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом.

Ваша професія – одна з найгуманніших. В усі часи вона мала вагому цінність у суспільстві. Адже, підтримуючи стабільне епізоотичне благополуччя та високий рівень ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я мешканців району.

Сподіваємось, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставленні перед вами завдання, досягатимете нових професійних здобутків, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю.

Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, великого щастя та стабільності.

З повагою,

Міський голова                                                                                                         Роман Круховський