Звіт Про результати базового відстеження регуляторного акта

Дата: 13.08.2018 08:57

Про результати базового відстеження регуляторного акта –

проекту рішення міської ради від 26.06.2018 р. № 665-22/2018 «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Тлумацької об’єднаної територіальної громади»

1.

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер

Проект рішення Тлумацької міської ради ОТГ «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Тлумацької об’єднаної територіальної громади» від 26.06.2018 р. № 665-22/2018

2.

Назва виконавця заходів з відстеження

Відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади

3

Цілі прийняття акта

Створення єдиного підходу для виявлення, обліку та зберігання безхазяйного майна, прийняття цього майна до комунальної власності Тлумацької об’єднаної територіальної громади

4

Строк виконання заходів з відстеження

26.06.2018р. – 21.08.2018р.

5

Тип відстеження

Базове

6

Методи одержання результатів відстеження

Статистична (інформація органу виконавчої влади, статистичні дані, опитування.)

7

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності акта здійснювалось за показниками:

-  підвищення ефективності господарської діяльності,  на яких поширюється дія акту;

- сприяння розвитку підприємницької діяльності на території Тлумацької об’єднаної територіальної громади;

- ріст дохідної частини міського бюджету;

- стабільність умов господарювання;

- реалізація інтересів розвитку підприємництва через можливість одержати в оренду або викупити той чи інший об’єкт нерухомості.

8

Кількісні та якісні значення показників результативності

Потенційними платниками  орендної плати за використання безхазяйного нерухомого майна є, суб'єкти - юридичні та фізичні особи.

До міського бюджету за 2017 рік  від сплати за використання безхазяйного нерухомого майна кошти не поступали тому, що даний регуляторний акт приймається вперше.

Суб'єкти підприємницької діяльності - юридичні та фізичні особи, зацікавлені особи поінформовані з основними положеннями регуляторного акта, оскільки проект акту разом з аналізом регуляторного впливу був розміщений  на офіційному веб-сайті Тлумацької міської ради ОТГ.

9

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Базове відстеження свідчить, що з прийняттям рішення міської ради «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Тлумацької об’єднаної територіальної громади» досягнута системність та чіткість дій щодо стану виявлення, збереження та використання безхазяйного нерухомого майна на території Тлумацької ОТГ, врегульовано відносини щодо цього процесу, визначені конкретні обов’язки кожного з учасників відносин, здійснюється підтримка санітарного стану міста на належному рівні, вживаються заходи по покращенню естетичного вигляду міста в цілому, а також по уникненню руйнування цих об’єктів нерухомості, зменшується ризик пов’язаний з перебуванням дітей в покинутих напризволяще об’єктах.

Перший заступник міського голови                                                               А.Радовець

Начальник відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою                                  О.Присяжнюк