Флешмоб «Відпочиваємо разом з книгою»

Книги відіграють важливу роль у житті людини, особливо дитини. Книга допомагає у навчанні і вихованні, збагачує знаннями, зміцнює волю,пробуджує мрію. Тому потрібно читати книги, в яких зібрано багатства людського досвіду. Що може зробити активний читач, окрім того щоб багато читати.Наприклад взяти участь у яскравому флешмобі  із книгою в руках, як це зробили користувачі бібліотеки-філії села Бортники.

Флешмоб пройшов під назвою «Відпочиваємо разом з книгою».Основна ідея акції – продемонструвати жителям  села, що не перевелися любителі української книги, а любов до читання – це активна життєва позиція людини, яка думає.Це ще раз підтверджує, шо читання займає далеко не останнє місце в житті сучасного підлітка, адже сьогодні «Читати модно! Читати престижно! Читати здорово!».