Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Тлумацька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості повідомляє

 

Військова служба за контрактом – альтернатива зайнятості

16 серпня  2018 року в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, вкотре відбувся семінар з орієнтації на Службу в Збройних Силах України.

Відкриваючи семінар, заступник директора-начальник відділу надання  соціальних послуг Кебрин Василь Федорович представив  аудиторії  гостей семінару - військового комісара Тлумацького району Непеляка Віталія Миколайовича та представника 30-ї окремої механізованої бригади,  яка базується  в Новоград –Волинську  Житомирської області, сержанта Щербаня Олега Володимировича тазвернув увагу  на особливості працевлаштування молоді в сучасних ринкових умовах,  наголосив на одній з можливих форм зайнятості - військовій службі за контрактом.

Військовий комісар Тлумацького району  Непляк Віталій Миколайович  ознайомив учасників семінару з нормами  чинного законодавства, що регулюють питання проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України. Довів до учасників семінару вичерпну інформацію щодо відбору громадян на військову службу, умов прийому та проходження громадянами України військової служби, їхніми правами та обов’язками, основними вимогами до кандидата на військову службу за контрактом.

Представник 30-ї окремої механізованої бригади, яка базується в Новоград –Волинську  Житомирської області, сержант Щербань Олег Володимирович ознайомив присутніх з вакантними  посадами, які потребують укомплектування, про можливість зробити кар’єру, надав інформацію про умови проходження служби за контрактом, про матеріальне та грошове забезпечення, інформував щодо соціального пакету, а саме, якісне безкоштовне медичне обслуговування, безкоштовне харчування, щорічні та додаткові відпустки,  та інші соціальні гарантії встановлені законами.

Наприкінці семінару присутні поспілкувалися з представником військового комісаріату й отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. Крім цього, вони отримали інформаційні буклети , що містять матеріали, орієнтовані на популяризацію служби в лавах ЗСУ.

 

 

 

 « повернутися до списку новин