Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ОГОЛОШЕННЯ

   Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та ГО «Енергійна країна» в партнерстві з Державним агенством з енергоефективності та енергозбереження України в 2017р. започаткували Програму сприяння підвищення енергоефективності об’єднаних територіальних громад України. В рамках Програми було проведено семінари за темою «Комплексний підхід енергоефективності місцевої об’єднаної громади» у двох громадах, де вже сьогодні ініціюються заходи з енергоефективності.

   У 2018 р., враховучи те, що семінари стали стимулом та початком енергоефективних ініціатив у громадах, організаторами прийняте рішення про подовження програми та проведення семінарівзустрічей у семи громадах. В зв'язку з великою кількістю зацікавлених у співпраці громад, їх відбір був проведений на конкурсній основі.

    В рамках даної  Програми у Тлумацькій об’єднаній громаді 6 вересня 2018 р. відбудеться одноденний семінар за участю відомих експертів з енергоефективності. Запрошуються керівники ОТГ та місцеві старости, профільні спеціалісти ОТГ, районної, обласної адміністрації, керівники закладів комунальної форми власності, головні інженери закладів комунальної форми власності депутати місцевих, районних, обласних рад, громадські активісти, ЗМІ.

 « повернутися до списку новин