«Вишивана моя Україно, мова твоя в піснях солов’їна»

24 серпня весь український народ відзначатиме 27–му річницю Незалежності  України. Цей день – свято всіх українців, патріотів України, це день для тих, кому не байдужа доля власна та своєї держави. З нагоди цієї дати працівники Тлумацької бібліотеки для дітей провели годину поезії «Вишивана моя Україно,  мова твоя в піснях  солов’їна».

Користувачі бібліотеки поринули у  минуле нашої України, її сьогодення ,могли  розширити і поглибити поняття «Я – громадянин України», ознайомилися з символами, традиціями і  обрядами. А також діти декламували вірші про Україну. До масового заходу була влаштована книжково-ілюстративна виставка «Незалежна та єдина наша ненька Україна».

Нема життя без України, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це мати, яку не вибирають, як і долю, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі.