Творча феєрія «Молоді крила творчості»

Творчість - це дар та іскра Божа, яка дається не кожному. 21 серпня напередодні свята  Дня Незалежності України у бібліотечній вітальні Тлумацької ОТГ зібралися обдаровані молоді люди, яких об’єднує любов до поетичного слова та мистецтва на творчу феєрію «Молоді крила творчості». У кожного з них є якесь уподобання, захоплення, якому вони присвячують свій час та зусилля.

Почуття радості й задоволення охопили учасників творчого засідання, коли вони бачили плоди своєї праці, що тішать і захоплюють інших.

Молоді таланти М. Васєва, М. Клюк, О. Соловій, Л. Павлик, Л. Овчарчин

( вишивка бісером образів, картин, святкові букети із цукерок та квітів із різноманітних тканин ) представили свої роботи,  які вклали частинку своєї душі, любов до прекрасного. Присутні із задоволенням слухали читання власних поезій М.Обущак, побажали натхнення творити красу та приносити  радість людям.