Шановна громадо!

ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ТА ДНЕМ ТЛУМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Напередодні двох величних свят – Дня прапора України та 27-ї річниці здобуття незалежності України  сердечно вітаю всіх Вас із цими визначними датами.

Вкотре на звершенні літа, у пору, коли в садах рум’янцем вимальовуються яблука та червоніє калина ми відзначаємо День  Незалежності України, а місто кличе до себе на гостину - День Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади. Віки, які пливуть над містом, надають йому святості і урочистості.

Так, ми, тлумачани – народ, витоки якого криються в глибині століть, народ який підтримав помаранчеву революцію, майдан гідності, сини якого воювали у складі легіонів січових стрільців, брали участь у визвольних змаганнях ОУН-УПА та непохитно стояли у зоні АТО. На жаль, на сьогоднішній день продовжується відчайдушна боротьба за суверенітет нашої держави. У світлі останніх подій хочемо насамперед побажати всім мирного неба над головою, терпіння і наснаги, добра та спокою у кожному серці, у кожному домі. Ми впевненні, що нашу Батьківщину чекає світле європейське майбутнє.

Тож відзначаймо цей День з радістю на обличчях і в серцях, прагнучи разом зберегти нашу українську неповторність і самобутність. Щиро зичимо всім злагоди та процвітання.

Зі святом Вас!

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА ДНЕМ ТЛУМАЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З повагою,

Міський голова

Тлумацької міської ОТГ                                                                  Роман Круховський