У Тлумачі пройшло урочисте підняття Державного Прапора України
У четвер, 23 серпня, в місті Тлумач відбулося урочисте віче з нагоди Дня Державного Прапора України.
Представники влади, духовенство, громадськість та гості міста святковою ходою вирушили від пам’ятника Т.Г. Шевченку до флагштоку в центрі міста, де відбулося основне дійство.
До підняття Державного Прапора були запрошені кращі випускники Тлумацької гімназії Уляна Дрогомирецька та Тлумацької ЗОЩ І-ІІІ ст. Ірина Московчук.
Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто віддав своє життя за синьо-жовті знамена.
З вітальним словом до громадськості звернувся міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, який зазначив, що наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.