Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Презентація виставки «Хай світлим буде день твій Україно»

 

Двадцять сім років поспіль Україна відзначає найголовніше свято нашої держави – День Незалежності.

 Стверджуючись як самостійна, незалежна держава, Україна пройшла величезний шлях від козацької держави часів Богдана Хмельницького до серпня 1991 року, коли Верховною Радою України було прийнято історичний документ виняткового значення для долі українського народу — «Акт проголошення незалежності України».

  Ми є спадкоємцями козацької слави, українського духу. Наші серця сповнює гордість, і на нас покладено величезний обов’язок, бути гідними пам’яті видатних предків, і тих патріотів, які нині з честю захищають територіальну цілісність на Сході нашої держави.

   В рамках проведення заходів, присвячених  Дню незалежності України Публічна бібліотека Тлумацької ОТГ презентувала книжкову виставку «Хай світлим буде день твій Україно», де представлено літературу з історії України, про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, права та обов’язки людини в Україні, а також духовну велич держави.

   Бібліотекарі сподіваються, що цікаві книжкові експонати бібліотечної виставки не залишать байдужими тих, хто прагне збагатити свої знання з історії та культури рідної країни та стати справжнім її патріотом.

 « повернутися до списку новин