Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Урочисте віче з нагоди 27-ї річниці Незалежності України

    У п’ятницю, 24 серпня, в місті Тлумач відбулося урочисте віче з нагоди Дня незалежності України. Представники влади, духовенство, громадськість та гості міста зібралися на Вічевому майдані, де пройшли урочистості.

    З вітальним словом до громадськості звернувся міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, який зазначив, що цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. Також виступили голова Тлумацької районної ради Василь Двояк, перший заступник голови Тлумацької райдержадміністрації Микола Присяжнюк, голова Асоціації учасників АТО Тлумацького району Ярослав Московчук та комісар Тлумацького районного військового комісаріату Віталій Непиляк.

     Всеукраїнською хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за незалежність та пройшло покладання квітів до Пам’ятника борцям за волю України.

     Завершився захід піснею «Боже великий, єдиний», у виконанні народного аматорського хору «Відродження» Тлумацького народного дому, кер. Іван Миринда.« повернутися до списку новин