ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Інформація щодо виявлення на території області карантинних організмів

При здійсненні фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь з метою встановлення фітосанітарного стану за період з 16 по 22 серпня 2018 року при проведенні ревізії старих вогнищ фітосанітарними інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, виявлено обмежено поширені в Україні шкідливі організми:

- західний кукурудзяний жук (Diabrotica virgifera virgifera) на території Галицького району в с.Кремидів на площі 309,8га.

- американський білий метелик (Hyphantria cunea Drury) на території Тлумацького району в с. с.Озеряни на площі 0,2га; на території Снятинського району в с. Будилів на площі 5га, в с. Тулова на площі 0,5га.

Визначено заходи по знищенню цих шкідливих організмів згідно рекомендацій даних під час накладання карантинного режиму.