Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ОТГ

    Вчора, 30 серпня, в читальному залі Тлумацького Народного дому під головуванням міського голови Романа Круховського та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Одуда відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

    Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання про стан готовності закладів освіти Тлумацької ОТГ до нового 2018-2019 навчального року та підготовку до опалювального сезону. про виправлення технічної помилки в рішенні виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ 181 від 31 липня 2018року. про скасування рішення виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ №129 від 29 червня 2017 року «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами», про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ № 188 від 31 липня 2018 року « Про надання дозволу на тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», про батьківську плату та зарахування вихованців у заклади дошкільної освіти Тлумацької ОТГ. про присвоєння поштових адрес та про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим категоріям громадян.

    З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення, згідно чинного законодавства, і також рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади.

 

   « повернутися до списку новин