Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

"Бібліотека за здоровий спосіб життя "

Здоров’я–безцінне надбання не тільки кожної людини, але і всього суспільства. При зустрічах, розставаннях із близькими і дорогими людьми ми бажаємо їм доброго і міцного здоров’я, тому що це – основна умова повноцінного і щасливого життя. Здоров’я допомагає нам здійснювати наші плани, успішно вирішувати основні життєві задачі, переборювати труднощі, а якщо прийдеться, то й значне перевантаження. Добре здоров’я, що розумно зберігається і зміцнюється самою людиною, забезпечує їй довге й активне життя.

Як зберегти своє здоров'я на довгі роки? Як бути бадьорим і впевненим у собі, не скаржитись на своє здоров'я, на постійне нездужання? На ці та інші запитання відповіла у бібліотеці-філії села Гринівці фельдшер Орися Миколаївна Семенів.

Присутні на заході жителі села і користувачі бібліотеки ознайомились з книжковою виставкою «Шкідливі звички і їх вплив на здоров’я», зробили висновок, що здоровий спосіб життя допоможе позбутися поганих звичок, знайти гармонію в житті, продовжити молодість і попередити захворювання.

 « повернутися до списку новин