Відбулося чергове засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Тлумацької ОТГ

Дата: 31.08.2018 13:24
Кількість переглядів: 350

30 серпня 2018 року за підтримки програми U-LEAD з Європою та Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування під керівництвом міського голови Романа Круховського в приміщенні Народного дому м.Тлумач відбулося чергове засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Тлумацької ОТГ до 2023 року.

Робочою групою було схвалено базові завдання Стратегії та розпочато роботу по збору проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Тлумацької об’єднаної територіальної громади на період 2019- 2021 рр.