Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Дорогі школярі! Шановні батьки та вчителі!

 

Дорогі школярі! Шановні батьки та вчителі!

Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року.
1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає. Для педагогів – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми вихованцями. Для дітей – це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.
Я впевнений, що з особливим нетерпінням на 1-е вересня чекають першокласники. Цього року вони вперше відкриють для себе цю важку, але вдячну дорогу.
У цей перший день осені, який починає новий навчальний рік, хочеться побажати педагогам і батькам професійних успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими дітьми, стануть стартовою основою для нового покоління!
А всім школярам – наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році! Упевнений, що вам під силу подолати всі труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій вклад у розвиток нашого рідного міста Тлумача та об’єднаної територіальної громади!

 

З повагою,

Міський голова                                                                                 Роман Круховський« повернутися до списку новин