«Під синьо-жовтим прапором свободи – з’єднаймо весь великий нарід свій »

Серед багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і селище ранком цього дня наповнюється хвилюванням, розквітає дитячими посмішками.  Цей день –1вересня. З цієї нагоди  в дитячій бібліотеці пройшло свято знань під назвою «Під синьо-жовтим прапором свободи – з’єднаймо весь великий нарід свій».

На святі були присутні учні 4-В класуТлумацької ЗОШ разом з класним керівником Салітрою Р.С. Розмова йшла про найдорожче серцю кожної людини – про рідну Україну. Учні ознайомилися з основними державотворчими подіями, поглибили свої знання про культурну спадщину, звичаї, традиції, символи свого народу. Діти читали вірші та співали пісні про Україну. Також діти переглянули виставку – презентацію мальовничих куточків України «Моя квітуча Україна».