Увага! Збір проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Тлумацької об’єднаної територіальної громади на період 2019- 2023 рр.

Дата: 03.09.2018 15:11

30 серпня 2018 року за підтримки програми U-LEAD з Європою та Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування під керівництвом міського голови Романа Круховського в приміщенні Народного дому м.Тлумач відбулося чергове засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Тлумацької ОТГ до 2023 року.

Робочою групою було схвалено базові завдання Стратегії

1.1.1. Підготовка об‘єктів для залучення інвестицій

1.1.2. Удосконалення процедур залучення інвестицій

1.1.3. Популяризація інвестиційних можливостей громади

1.1.4. Покращення інфраструктури підтримки бізнесу

1.1.5. Покращення матеріально-технічних умов для розвитку підприємництва

1.1.6. Розвиток комунальних підприємств громади

1.1.7. Покращення енергоефективності та розвиток альтернативної енергетики

1.2.1. Створення нових туристичних продуктів

1.2.2. Популяризація туристичних можливостей

1.2.3. Розвиток туристичної інфраструктури

2.1.1. Запровадження нових культур та технологій у дрібнотоварному с сільськогосподарському виробництві, у т.ч. у домогосподарствах

2.1.2. Підтримка розвитку сільськогосподарської  кооперації

2.1.3. Підтримка збуту та переробки продукції малих с/г виробників

2.2.1. Покращення інфраструктури водозабезпечення та водовідведення сільських територій

2.2.2. Покращення транспортної доступності для розблокування економічного та соціального розвитку сіл

2.2.3. Покращення управління твердими побутовими відходами

2.3.1. Підвищення якості послуг мережі освітніх закладів

2.3.2. Підвищення якості послуг закладів охорони здоров‘я

2.3.3. Розширення можливостей для забезпечення культурних потреб та здорового способу життя

2.3.4. Підвищення самоорганізації та поінформованості населення

2.3.5. Покращення можливостей для всебічного розвитку молоді

Для тих, хто хоче покращити життя в громаді, сприяти її розвитку та створити добрі умови для життя та ведення бізнесу, є можливість запропонувати і подати свої ідеї.

Вони можуть бути покладені в основу Плану реалізації Стратегії розвитку Тлумацької міської обєднаної територіальної громади на період 2019-2023рр.

Основна умова – Ваші ідеї повинні відповідати переліченим нижче вимогам і сприяти отриманню вигоди для всієї громади, а не лише Вам особисто чи якомусь конкретному підприємству.

Ініціаторами проектних пропозицій можуть бути всі, хто зацікавлений у розвитку Тлумацької громади: громадяни,  представники бізнесових структур, депутати місцевих рад, орган місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.

Збір здійснюватиметься з врахуванням вище переліченим завданням Стратегії розвитку.

Проектні ідеї з орієнтовним бюджетом приймаютьсядо 30 вересня 23.59 згідно форми технічного завдання

Проектні ідеї приймаються в електронній формі на адресу Tlymachmr@ukr.net

Або ж поштою за адресою:78000, Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Івана Макуха, буд. 2.

ЗаДодатковою інформацію та роз’ясненнями звертайтеся у відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Контактні телефони:

0951334198, 0689799969 – Гузій Василь Ярославович, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства;

0971946212 – Серемчук Юрій Мирославович головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства.