День знань
Дата: 04.09.2018 10:07
Кількість переглядів: 653
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054234/cfd6359f403637d608a0595d6657b4cc.jpg)
Перший день осені знаменує собою кінець літа і безтурботного відпочинку.Школа знову відчиняє свої двері учням. Для дітей, що вперше переступили шкільний поріг, цей день є святом «Першого дзвоника». Для інших школярів - початком нового навчального року, новим етапом на шляху до знань.День знань – хвилююче свято для всіх. В цей день у школах, бібліотеках проводять урочисті заходи. Тема першого уроку у навчальному році завжди підбирається з особливою увагою. Останні роки для першого уроку обирають найбільш важливі теми. У бібліотеці – філії села Бортники бібліотекарН.Купчак спільно із класним керівником О.Зюзяк провели перший урок під назвою « Мій рідний краю, Україно».
Під час бесіди бібліотекар звернула увагу читачів на літературу із книжково – ілюстративноївиставки «Хай буде вільна Україна на всі віки, на все життя». Наша держава – Україна, суверенна і незалежна, демократична і правова, і щоб наша Батьківщина, і надалі залишалась єдиною, незалежною і красивою, щоб нашу державу знали і поважали у Європі та в усьому світі потрібно любити свою Батьківщину,вчитись для того, щоб у майбутньому принести користь своєму народу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054234/c035ecf27d12882d0dacd4011d50be89.jpg)
« повернутися