День знань

Перший день осені знаменує собою кінець літа і  безтурботного  відпочинку.Школа знову відчиняє свої двері учням. Для дітей, що вперше переступили шкільний поріг, цей день є святом  «Першого дзвоника». Для інших школярів  - початком нового навчального року, новим етапом на шляху до знань.День знань – хвилююче свято для всіх. В цей день у школах, бібліотеках проводять урочисті заходи. Тема першого уроку у навчальному році завжди підбирається з особливою увагою. Останні роки для першого уроку обирають найбільш важливі теми. У бібліотеці – філії села Бортники бібліотекарН.Купчак спільно із  класним   керівником О.Зюзяк провели перший урок під назвою « Мій рідний краю, Україно».

Під час бесіди бібліотекар звернула увагу читачів на літературу із  книжково – ілюстративноївиставки  «Хай буде вільна Україна на всі віки, на все життя». Наша держава – Україна, суверенна і незалежна, демократична і правова, і щоб наша Батьківщина, і надалі залишалась єдиною, незалежною і красивою, щоб нашу державу знали і поважали у Європі та в усьому світі  потрібно любити свою Батьківщину,вчитись для того, щоб у майбутньому принести користь своєму народу.