Дата: 05.09.2018 14:42

Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Тлумацька міська рада об’єднаної територіальної громади, 78000, Івано–Франківська область, м. Тлумач, вулиця Макуха, 2.

1. Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Радовець Андрій Петрович

- голова конкурсної комісії, перший заступник міського голови, тел.: 0504330922;

Одуд Ігор Васильович

- заступник голови комісії, керуючий справами Тлумацької міської ради ОТГ, тел.: 0971645801;

Присяжнюк Олег Богданович

- секретар комісії , начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою, тел.: 0976092745;

1. Перелік складових послуги з управління багатоквартирним будинком  згідно із Додатком 1 до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (підпункт 3, пункту 3, розділу ІІ, Наказу №150 від 13.06.2016р.).
  2. Вимоги щодо якості надання послуги (перелік робіт та періодичність їх надання) регулюються Наказом міністерства з питань житлово-комунального господарства №13 02.02.2009р. «Про затвердження Правил управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд», іншими будівельними стандартами, нормативами, нормами та правилами.
  3. Перелік об’єктів конкурсу: згідно Додаток 1 до Протоколу №1 від 23.08.2018р. засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку.
  4. Технічна характеристика кожного об’єкта конкурсу за показниками згідно з додатком 2 до Протоколу № 2.
  5. Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

- ціна послуги, що включає відповідно до статті 12 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  зокрема, витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної  площі об’єкта конкурсу;

- рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою;

- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);

- фінансова спроможність учасника конкурсу;

- наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства;

1. Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання: відповідно до розділу ІІІ та ІV Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку (далі Положення) та Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (Наказ №150 від 13.06.2016р.)
  2. Порядок надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації: відповідно до пункту 7 розділу ІІ Положення.
  3.  Дата огляду об’єктів конкурсу та доступу до них: в період 10 по 28 вересня 2018р. із 8:00 по 17:00 із представником конкурсної комісії.
  4. Інформацію про:

- наявність та загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;

- невиконані зобов’язання щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі;

1. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: пропозиції приймаються конкурсною комісією відповідно Положення до 09.10.2018р.
  2. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: у приміщенні міської ради на відкритому засіданні конкурсної комісії 10.10.2018р. о 9:00.