Професіографічна екскурсія – це завжди пізнавально та цікаво

Дата: 07.09.2018 09:32

Між Тлумацькою районною філією Івано-Франківського центру зайнятості та ТОВ «Електролюкс Україна»  налагоджена тісна співпраця  щодо підбору працівників на вільні вакантні місця, неодноразово проводились міні-ярмарки вакансій.

Так 6 вересня 2018року відбулася  професіографічна екскурсія зареєстрованих  безробітних на ТОВ «Електролюкс Україна».

В заході взяли участь 16 безробітних громадян, які мали змогу ознайомитися з роботою даного підприємства.

Захід проводила спеціаліст  по підбору персоналу Анна Загоруйко.  На початку  екскурсії гостей ознайомили з правилами техніки безпеки на виробництві, з історією підприємства та переліком продукції що виготовляється.  На даному підприємстві працює біля 300 працівників, продукція користується попитом у Польщі, Італії, Швеції, Казахстані.

Після проведеного інструктажу безробітних запросили відвідати виробничі дільниці.

Керівник складального цеху Мислюк О. Я. детально розповів про роботу на конвеєрі складання пральних машинок,  ознайомив із специфікою роботи складального цеху, цеху відвантаження продукції, з роботою ремонтної служби.  Шукачі роботи наочно побачили процес роботи складального цеху від самого початку і до упакування пральної машинки .

Після огляду території виробництва  безробітних запросили до зали засідань де ознайомили  з умовами праці, з правилами внутрішнього трудового розпорядку, заробітною платою,  актуальними вакансіями на даний час: водій навантажувача, оператор виробничої лінії, технік, складальник; правилами прийому на роботу, можливістю навчання на робочому місці та перспективами працевлаштування.

На завершення  зустрічі заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг  Тлумацької районної філії  Івано-Франківського центру зайнятості Кебрин Василь Федорович подякував фахівцям компанії «Електролюкс» за змістовну зустріч та співпрацю з службою зайнятості, а шукачі отримали інформаційні матеріали з контактами підприємства.