ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

На Івано-Франківщині  в Долинському та Городенківському районах фітосанітарні інспектори

підтвердили наявність старих вогнищ  західного кукурудзяного жука та раку картоплі.

Так, при здійсненні фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь з метою встановлення фітосанітарного стану за період з 30 серпня по 05 вересня 2018 року при проведенні ревізії старих вогнищ фітосанітарними інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, виявлено обмежено поширені в Україні шкідливі організми:

- західний кукурудзяний жук (Diabrotica virgifera virgifera) на території Городенківського району в філії "Перспектив" ПрАТ "Зернопродукт МХП" на площі 1008,6 га;

- рак картоплі  (Synchytrium endobioticum (Schilbersky Percival) на території Долинського району в с. Новоселиця на площі 0,45 га.

Визначено заходи щодо знищення цих шкідливих організмів згідно рекомендацій, що були надані під час накладання карантинного режиму.