Шановні тренери, спортсмени, ветерани фізкультурно-спортивного руху, активні прихильники здорового способу життя!

Дата: 07.09.2018 15:05

Вітаємо вас зі святом –Днем фізичної культури і спорту!

Фізична культура і спорт є невід’ємною частиною сучасного способу життя,  доброю ознакою утвердження краси і духовного здоров’я, прагнення людини до розвитку та самовдосконалення.

Заняття фізкультурою гартують не  лише тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі риси, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, успіхів та блискучих перемог. Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури!

З повагою,

Міський голова                                                                                                     Роман Круховський