ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Вітаю всіх працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом!

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – є визнанням праці людей, які присвятили себе складній, але дуже важливій для країни справі. Нафтогазова і нафтопереробна галузь одна з найважливіших галузей для економіки країни. Вона забезпечує її економічною незалежністю та самостійністю в прийнятті рішень.

За вже сформованими традиціями газовики  завжди прагнуть дотримуватися високого професіоналізму та компетентності у своїй нелегкій праці. Ваші професійні здобутки – це результат повсякденної невтомної праці цілих колективів, високої організаторської роботи керівників різних ланок, поєднання досвіду ветеранів виробництва з енергією і завзяттям молоді.

В переддень професійного свята бажаю Вам і вашим рідним міцного здоров’я, добробуту і достатків, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні та вагомих професійних здобутків на благо рідного міста!

З повагою,

Міський голова                                                         Роман Круховський