Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

У п'ятницю, 7 вересня, заступник міського голови Тлумацької ОТГ з питань діяльності  виконавчих органів Ігор Мандар взяв участь у засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядались питання про надання висновку щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав батька відносно сина згідно ухвали Івано-Франківського міського суду, надання висновку щодо визначення місць проживання малолітніх дітей, надання дозволу на реалізацію частки права власності на будівлю та інші.

В ході засідання було затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.