Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

«Лікувальні можливості дарів природи»

Кого не виліковують ліки,

вилікує Природа

Природа воiстину зроду-вiку мудра, творець найбiльших благ на землi. І нiщо не буває в нiй випадкового – усе має свою закономiрнiсть. І листочок iз дерева не впаде без її вiдома, i квiтка не розквiтне без її чародiйств.

Сила-силенна всiляких див у природi.

Багато розмов ведеться про здоров’я, про те як зберегти його, щоб завжди бути веселими та життєрадісними. Добре відомо, що енергію та силу в цьому людині надає природа. Зустрівшись в бібліотеці-філії с.Братишів з користувачами, бібліотекар З.Ткачук вела розмову про лікарські рослини.

 Родзинкою свята стала заздалегідь оформлена книжкова виставка «Криниця народного цілительства», на якій представлені види трав, квітів та плодів, які широко розповсюджені на території с.Братишів та мають лікувальні властивості.

Кожен вид має наукову назву, оригінальне фото в період збору та опис лікувальних дій від різних хвороб, а саме: трава живокіст, полин, звіробій, деревій, лопух, золототисячник.Виставка доповнена книгами з нетрадиційної медицини та збірками про лікарські рослини.

 До того ж присутні мали змогу взяти участь у бесіді, погортати сторінки книг з виставки, а також відчути себе у ролі артистів.

 

 « повернутися до списку новин