Звіт директора Тлумацької гімназії

Дата: 18.09.2018 13:35

У п’ятницю, 14 вересня, у Народному Домі відбувся традиційний щорічний звіт директора Тлумацької гімназії Сови П.В. перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю про управлінську діяльність, підсумки освітнього процесу у 2017-2018 н.р. та основні напрямки спільних дій педагогічного та учнівського колективів, сім’ї і громадськості у відповідності до Закону України «Про освіту»,Концепції розвитку освіти України на 2015-2025 р.р.

Збори визнали управлінську діяльність директора гімназії такою, що відповідає достатньому рівню.

Загальні збори гімназії прийняли рішення про рекомендований склад піклувальної ради, який згідно статті 29 Закону України «Про освіту» буде подано на затвердження Тлумацькій міській раді ОТГ.

Прес-центр гімназії

14.09.2018 р.