Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

    Сьогодні, 18 вересня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства (голова комісії В.В. Клід). В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар.

    На порядку денному засідання комісії депутатами міської ради  було розглянуто  11 звернень, серед яких, зокрема, були про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості) та передачу земельних ділянок у власність, про затвердження проекту відведення, про вилучення земельних ділянок та про надання дозволу на виготовлення проектів відведення.

     Депутати опрацювали всі питання, внесли уточнення та пропозиції до проектів рішень, які  будуть розглянуті на засіданні позачергової двадцять четвертої сесії Тлумацької ОТГ, яка відбудеться в Тлумацькому  Народному домі 19 вересня 2018 року.« повернутися до списку новин