У Тлумацькій міській ОТГ пройшла акція «Велоспорт – запорука здоров’я»

Дата: 21.09.2018 09:23

У четвер, 20 вересня, в Тлумацькій міській ОТГ пройшла агітаційно-рекламна акція «Велоспорт – запорука здоров’я», учасниками якої стали працівники відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ та Тлумацької публічної бібліотеки.

Велопробіг був здійснений на велосипедах, які закуплені Тлумацькою міською радою ОТГ в рамках проекту «Екотуризм та сільський зелений туризм» і в майбутньому будуть здаватися бажаючим в оренду для веломандрівок.

Учасники пробігу розпочали свій маршрут від Тлумацького народного дому, заїхали на Тлумацьке озеро та відправилися до села Надорожна. По дорозі представники Тлумацької публічної бібліотеки агітували жителів вести здоровий спосіб життя та займатися велоспортом.

Завершився маршрут біля Тлумацької дитячої бібліотеки. Всі учасники акції дістали заряд енергії, позитивних емоцій та вражень.