Увага закінчується збір проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Тлумацької об’єднаної територіальної громади на період 2019- 2023 рр.

Дата: 21.09.2018 10:02

Для тих, хто хоче покращити життя в громаді, сприяти її розвитку та створити добрі умови для життя та ведення бізнесу, є можливість запропонувати і подати свої ідеї.

Вони можуть бути покладені в основу Плану реалізації Стратегії розвитку Тлумацької міської обєднаної територіальної громади на період 2019-2023рр.

Ініціаторами проектних пропозицій можуть бути всі, хто зацікавлений у розвитку Тлумацької громади: громадяни,  представники бізнесових структур, депутати місцевих рад, орган місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.

Нагадуємо, що проектні ідеї з орієнтовним бюджетом приймаютьсядо 30 вересня 23.59 згідно форми технічного завдання

Проектні ідеї приймаються в електронній формі на адресу Tlymachmr@ukr.net

Або ж поштою за адресою:78000, Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, м. Тлумач, вул. Івана Макуха, буд. 2.

За додатковою інформацію та роз’ясненнями звертайтеся у відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства апарату виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Контактні телефони:

0951334198, 0689799969 – Гузій Василь Ярославович, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства;

0971946212 – Серемчук Юрій Мирославович головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства.