Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Ювілейний концерт «Співає родина» в с. Бортники

У п’ятницю, 21 вересня, на Різдво Пресвятої Богородиці у с. Бортники Тлумацької міської ОТГ пройшов ювілейний концерт з нагоди 5-річчя народного аматорського фольклорного колективу «Родина» (кер. О. Зюзяк).

В Народному домі с. Бортники зібралися всі жителі та гості села, які мали змогу послухати репертуар фольклорного колективу «Родина» та музичні твори у виконанні учнівської молоді.

Свої пісні дарували глядачам гості свята: Ярослав Бибик, Віра Бойчук, Петро Гарасимів, народний аматорський ансамбль «Клузівчанка» з Тисменицького району та камерний хор «Воскресіння» Володимира Рудницького.

Під час святкування ювілею колективу бібліотека-філія с.Бортники Тлумацької ОТГ організувала літературно - мистецьку композицію «Моє село –моя родина», на якій були представлені книги вихідців села: Івана Тиміва, Любові Соловей –Стасюк, музичні твори Василя Слободяна та Оксани Трак. Свої творчі роботи для виставки  представили сільські майстрині –Меланія Сеник та Наталія Кликайло.

На святі були присутні депутат Тлумацької міської ради ОТГ Ярослав Слободян та методист Тлумацького народного дому Лариса Морикін, які щиро подякували усім, хто долучився до організації та проведення такого чудового заходу.

 « повернутися до списку новин