Відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ОТГ

Дата: 27.09.2018 14:52

Сьогодні, 27 вересня, в читальному залі Тлумацького народного дому відбулось засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання: про підготовку закладів культури, освіти, медицини та комунальних підприємств Тлумацької міської ради ОТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р.; про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ № 190 від 31 липня 2018 року; про передачу матеріальних цінностей  на баланс КП «Міське комунальне господарство»; про затвердження акта обстеження зелених насаджень,що підлягають видаленню; про видалення аварійних дерев в міському парку; про присвоєння поштових адрес; про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям громадян та різне.

З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення, згідно чинного законодавства, і також рішення, якими надано матеріальну допомогу жителям Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади.