Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ВІДДІЛ СТАТИСТИКИ В ТЛУМАЦЬКОМУ РАЙОНІ ІНФОРМУЄ

Дата: 01.10.2018 16:59
Кількість переглядів: 607

Фото без опису

Прес- випуски        

Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську

у січні–серпні 2018 року

 

Головне управління статистики інформує. За січень–серпень 2018р. підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів порівняно з аналогічним періодом попереднього року зменшено на 31,8% добування гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей.

У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск виробів здобних (булочок підвищеної калорійності, листкових, рулетів з маком, рогаликів тощо) на 21,1%, сиру плавленого – на 9,1%, соусів і продуктів для приготування соусів – на 5,1%. Крім того, більше вироблено масла вершкового жирністю не більше 85%, виробів кондитерських з цукру чи його замінників, з вмістом какао, виробів макаронних, варених або неварених, начинених м’ясом, рибою, сиром або іншими продуктами у будь-якій пропорції, продуктів молоковмісних, пива солодового (на 30,3% – у 3,4 раза). Разом з цим, зменшено випуск хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання на 6,6%, печива солодкого – на 38%, яловичини і телятини заморожених – у 8 разів. Крім того, зменшено виробництво молока та вершків незгущених й без додання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю більше 1%, але не більше 6%, у первинних пакуваннях об'ємом нетто не більше 2 л, сиру свіжого неферментованого, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, карамелі, тофі (ірису) та солодощів аналогічних, тортів (на 1,8–25%), виробів ковбасних та подібних продуктів з м'яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі, молока та вершків незгущених й без додання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю більше 21%, у первинних пакуваннях об'ємом більше 2 л, горілки з вмістом спирту не більше 45,4%, лікерів та інших спиртних напоїв (в 1,8–7,5 раза). На рівні січня–серпня 2017р. вироблено маргарину і продуктів пастоподібних зі зниженим чи низьким вмістом жирів, напоїв безалкогольних, які не містять молочного жиру.

Підприємствами текстильного виробництва, з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–серпні 2018р. збільшено виробництво пальт та плащів, жіночих та дівчачих, в 1,5 раза. Жакетів, блейзерів (крім трикотажних), жіночих та дівчачих, вироблено на рівні січня–серпня 2017р.

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва вікон, дверей балконних та їх рам, з деревини, у 3,1 раза, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев'яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, деревини (крім хвойних чи тропічних порід) уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше 6 мм, коробок та ящиків, з паперу або картону гофрованих – на 14,3–42,4%, конвертів з паперу чи картону – на 13,4%, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої – на 5,6%. Випуск виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, зменшено на 3,9%, дверей та їх коробок та порогів, з деревини – на 4,2%, шпону, листів для фанери клеєної, деревини іншої, уздовж розпиляної, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки 6 мм і менше, з деревини листяних порід – на 16,9%.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–серпні 2018р. збільшено випуск шампунів на 13,3%. При цьому зменшено виробництво засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, розфасованих для роздрібної торгівлі, на 22,9%, речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри, які містять або не містять мило, розфасованих для роздрібної торгівлі – у 2,5 раза.

На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції зросло виробництво блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва у 2,3 раза, плиток, плит, черепиці та виробів подібних з цементу, бетону або каменю штучного – на 23,2%, розчинів бетонних, готових для використання –  на 7,4%, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного – на 0,3%. Разом з цим, зменшено випуск виробів домашнього вжитку та виробів для туалетних кімнат, з пластмас –   на 23,9%, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас – на 30,8%.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск листів профільованих (ребристих) холодно-деформованих або оброблених у холодному станi, зі сталі нелегованої, деталей, виливаних з чавуну ковкого, грат, сіток й огорожі, зварних, що застосовуються в цементуванні та у штукатурних роботах, на 12,5–32,3%. При цьому, зменшено випуск конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі у 3,3 раза, виробів кованих або штампованих, без подальшої обробки, з металів чорних – у 2,1 раза.

Серед продукції машинобудування зросло виробництво інструментів й апаратури для автоматичного регулювання і керування, люстр та інших світильників електричних стельових та настінних, машин пральних, побутових на 6,2–31,7%. Водночас зменшено виробництво газомірів (уключаючи калібрувальні) на 35,7%, верстатів для оброблення деревини, корка, кістки, ебоніту, твердих пластмас і матеріалів твердих подібних – на 31,1%.

 

 

Довідки за телефоном: (0342)79-20-08

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm

                             

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області

у січні–липні 2018 року

Головне управління статистики інформує. За січень–липень 2018р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 39,8 млрд.грн, що склало 2,8% її загального обсягу по Україні.

Підприємства міста Калуша забезпечили 28,5% загальнообласного обсягу реалізації, в основному, за рахунок збільшення виробництва хімічної продукції. Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами міст Бурштина (22,9% загальнообласного обсягу) та Івано-Франківська (18,8%), а також Тисменицького (8,6%), Долинського (6,7%), Рожнятівського (4,6%) та Надвірнянського (3%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Рогатинського району склала 1,7%, м.Коломиї – 1,3%, Снятинського району – 1,2%, м.Яремче – 0,6%, Богородчанського та Галицького районів – по 0,4%, м.Болехова та Косівського району – по 0,3%, Городенківського, Калуського та Коломийського районів – по 0,2%, Тлумацького – 0,1%, Верховинського району – менше 0,1%.

У розрахунку на одну особу населення області промислової продукції реалізовано на 28,9 тис.грн. Вищий, ніж у середньому по області, цей показник у містах Бурштині (588,6 тис.грн), Калуші (170,4 тис.грн), Івано-Франківську (29,2 тис.грн), Тисменицькому (41,1 тис.грн) та Долинському (38,5 тис.грн) районах.

  Довідки за телефоном: (0342)79-20-08

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm

                             

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності міст та районів області  

у січні–червні 2018 року

 

Головне управління статистики інформує. На 1 липня 2018р. загальний обсяг прямих інвестицій, залучених в економіку області з початку інвестування, склав 901 млн.дол. США.

Найбільш значні обсяги прямих інвестицій зосереджені на підприємствах міст Івано-Франківська (55% загальнообласного обсягу інвестицій) та Калуша (28,4%). Частка капіталу нерезидентів, залученого в економіку Рогатинського району склала 3,2%, Калуського – 3,1%, Тисменицького – 2,7%, міста Коломиї –  2%, Тлумацького району – 1,3%, міста Яремче та Долинського району –  по 1,1%. Частка інших міст обласного значення та районів не перевищувала 0,7%. 

У січні–червні 2018р. в економіку області надійшло 22,8 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з них переважна частка у підприємства міст Івано-Франківська (21,7 млн.дол. США або 95,2% загальнообласного обсягу надходжень) та Калуша (1 млн.дол. або  4,5%).                     

Сукупний обсяг іноземного капіталу на 1 липня 2018р. порівняноз обсягом інвестицій на початок року зменшився на 0,4%. Скорочення  капіталу  за січень–червень 2018  становить 26,5 млн.дол., у тому числі за рахунок вилучення капіталу – 13,3 млн.дол., за рахунок курсової різниці – 13,2 млн.дол. США. На підприємства м.Івано-Франківська припадає фактично весь обсяг (99,9%) вилученого іноземного капіталу.

Зменшення обсягів прямих інвестицій спостерігалось у місті Калуші (на 1,6%), Калуському та Тлумацькому районах (на 1,5%), містах Болехові і Яремче, Коломийському, Надвірнянському, Рогатинському, Снятинському районах (менше 1%). Зростання обсягу прямих інвестицій відбулося у Галицькому (на 7%), Богородчанському (на 2,2%) районах та місті Коломиї (на 1,1%). У Тисменицькому, Долинському,Рожнятівському, Верховинському районах та обласному центрі приріст іноземного капіталу до початку року коливався від 0,1% до 1%.    

На 1 липня 2018р. на одну особу в середньому по області припадало  654,8 дол. США прямих інвестицій. Вищий, ніж в середньому по області, цей показник у містах Калуші (3827,6 дол.) та Івано-Франківську (1956,5 дол.), Рогатинському районі (698,8 дол. США).

Інвестиції у промислові підприємства переважали  у місті Івано-Франківську, Верховинському районі, місті Коломиї, Тисменицькому, Надвірнянському, Рожнятівському, Долинському, Галицькому, Богородчанському, Косівському районах та містах Калуші і Болехові (від 70% до 100% загального обсягу іноземного капіталу міста (району)). У підприємства сільського, лісового та рибного господарства переважна частка прямих інвестицій залучена у Коломийському, Тлумацькому, Калуському та Рогатинському районах (69–98%).

У місті Бурштині і Городенківському районі найбільш інвестиційно привабливими для іноземних інвесторів є підприємства оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, у Снятинському районі – організації, що здійснюють операції з нерухомим майном (89,1% іноземного капіталу в районі), у місті Яремче – заклади з тимчасового розміщування й організації харчування (96,5%).  

   Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях м.Івано-Франківська

на 1 серпня 2018 року

Головне управління статистики інформує. Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій м.Івано-Франківська на 1 серпня 2018р. становила 16,5 млн.грн, що складає 52,4% від загальної суми боргу по області.

Порівняно з 1 липня 2018р. сума боргу зменшилась на 0,4%.

У структурі загальної суми заборгованості 82,3% припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 17,7% – на економічно активні підприємства.

Заборгували своїм працівникам підприємства промисловості (96,5% від загальної суми боргу), будівництва (3,2%) та сфери адміністративного та допоміжного обслуговування (0,3%).

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-09

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-OPLATA_PRACI.htm

 © Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

 При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

 СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ

М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЗА СІЧЕНЬ–ЛИПЕНЬ 2018 РОКУ

(за даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області)

Короткий огляд

Населення

Станом на 1 липня 2018р. у м.Івано-Франківську та селах, підпорядкованих міськраді, за оцінкою, проживало 258 тис. осіб, у тому числі вобласному центрі –   235,2 тис., у сільській місцевості – 22,8 тис. Упродовж січня–червня 2018р. чисельність населення збільшилась на 526 осіб. Такі зміни відбулись за рахунок міграційного приросту (на 529 осіб) та природного скорочення (на 3 особи) населення.

Кількість живонароджених у січні–червні 2018р. порівняно з аналогічним періодом 2017 року майже не змінилась і склала 1143 особи проти 1146 осіб, померлих – зменшилась з 1163 до 1146 осіб.

Зайнятість та безробіття

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у ІІ кварталі 2018р. становила  73,7 тис. осіб, що складає 38,4% загальної кількості працівників по області.

За даними державної служби зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець липня 2018р. становила 1496 осіб проти 1458 осіб на кінець червня 2018р. Із загальної кількості безробітних 64,1% становили жінки.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у липні 2018р., становила 1230 осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 2896,7 грн, що складає 77,8% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн).

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у липні 2018р. порівняно з червнем 2018р. зменшилась на 6,5% і на кінець місяця становила 1385 одиниць.

Навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію на кінець липня 2018р. становило 1 особу.

Заробітна плата

Розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у ІІ кварталі 2018р. склав 7723 грн, що більше на 25%, ніж у ІІ кварталі 2017р., і на 1% від середньообласного показника. За розміром заробітної плати у ІІ кварталі 2018р. місто посіло 9 місце серед міст обласного значення та районів області.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях (включаючи підприємства-банкрути та економічно  неактивні  підприємства) впродовж липня 2018р. зменшилась на 59,1 тис.грн, або на 0,4%, і на 1 серпня 2018р. склала 16,5 млн.грн, або 52,4% від загальної суми боргу по області.

На підприємства-банкрути припадає 82,3% загальної суми боргу, на економічно активні підприємства – 17,7%.

Заборгували своїм працівникам підприємства промисловості (96,5% від загальної суми боргу), будівництва (3,2%) та сфери адміністративного та допоміжного обслуговування (0,3%).

Соціальний захист

У січні–липні 2018р. призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 13,7 тис. домогосподарств, з них 12,7 тис. – домогосподарства обласного центру.

Сума призначених субсидій у січні–липні 2018р. становила 6,7 млн.грн, з неї  6 млн.грн – для домогосподарств м.Івано-Франківська.

Середній розмір призначеної субсидії у розрахунку на одне домогосподарство у липні 2018р. становив 216,5 грн (у червні 2018р. – 285,8 грн).

 

Капітальні інвестиції

За січень–червень 2018р. підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування було освоєно 1323,2 млн.грн капітальних інвестицій, з них 99,5% склали інвестиції у матеріальні активи.

Промисловість

У січні–липні 2018р. промисловими підприємствами міста реалізовано продукції (товарів, послуг) на 7468,9 млн.грн. Частка міста у загальнообласному обсязі реалізації промислової продукції склала 18,8%.

У структурі реалізованої продукції добувної та переробної промисловості за основними промисловими групами 63,5% займали споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 20,9% – інвестиційні товари, 15,6% – товари проміжного споживання.

Будівництво

У січні–липні 2018р. підприємствами обласного центру виконано будівельних робіт на суму 1176,1 млн.грн, або 80,1% загальнообласного обсягу. Індекс будівельної продукції у січні–липні 2018р. порівняно з січнем–липнем 2017р. становив 157,8%.

У січні–червні 2018р. прийнято в експлуатацію 24,4 тис.м2 загальної площі у житлових будівлях нового будівництва проти 126,5 тис.м2 за відповідний період попереднього року.

 

Транспорт

Автомобiльним транспортом підприємств та фізичних осіб-підприємців міста у січні–липні 2018р. доставлено замовникам 1,1 млн.т вантажiв та виконано вантажооборот в обсязі 232 млн.ткм, що становило відповідно 102,3% та 71,7% обсягів січня–липня 2017р.

Автомобільним та тролейбусним транспортом міста у січні–липні 2018р. надано послуг 27 млн. пасажирів, у тому числі автотранспортом фізичних осіб-підприємців – 11,2 млн. пасажирів. Пасажирооборот за цей період склав 296,5 млн.пас.км або на 15,7% більше, ніж за аналогічний період торік.

 

Зовнішньоекономічна діяльність

Обсяги експорту товарів у січні–червні 2018р. склали 122,3 млн.дол. США, імпорту – 130,4 млн.дол. США. Порівняно з січнем–червнем 2017р. обсяги експорту зменшилися на 17,4%, імпорту – збільшилися на 19,9%. Негативне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 8,1 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 0,94.

Обсяги експорту послуг підприємствами та організаціями обласного центру у  І півріччі 2018р. порівняно з відповідним періодом 2017р. збільшилися на 19,5%, імпорту – зменшилися на 0,7% і становили відповідно 22,1 млн.дол. США та 2,8 млн.дол. США. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами склало 19,3 млн.дол. США.

Обсяг залучених з початку інвестування прямих інвестицій (акціонерного капіталу) в економіку обласного центру на 1 липня 2018р. cтановив 495,4 млн.дол. США, що на 0,2% більше обсягів інвестицій на початок 2018р., у розрахунку на одну особу – 1956,5 долара США.

У січні–червні 2018р. в економіку міста іноземними інвесторами вкладено  21,7 млн.дол. США та вилучено 13,3 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).

Довідки за телефоном: (0342)79-20-19

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-2008.HTM

 

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь