Дорогі освітяни!

Щиро вітаю Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти!

Вчительство завжди було і є найкращим провідником ідей української державності. Учитель – це покликання і важка щоденна праця. У Ваших руках доля кожної особистості. Від Вашої праці у значній мірі залежить не лише рівень освіченості нашого суспільства, а й те, які духовні та культурні цінності будуть успадковані майбутніми поколіннями.

В цей святковий день прийміть мою щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаю кожному з Вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

З повагою,

Міський голова                               Роман Круховський