На професійне свято – у Карпати

Велично і гордо звучить слово - Учитель!   Професія виховувати і навчати -  древня і вічна, як саме буття  людства.

У пору, коли щедра  осінь одягає  землю у золотисто-багряні шати, ми  вдячно схиляємо голови у шані перед своїми учителями.

7 жовтня 2018 року, на Всеукраїнське  професійне учительське свято, за  сприяння депутата обласної ради  Миколи Палійчука та ініціативи в. о. старости с. Бортники Галини Слободян, вчителі і працівники трудових колективів на чолі з директорами  Бортниківського НВК (ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ) , Пужниківського НВК (ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ), Прибилівського НВК (ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ)  Тлумацької міської ОТГ відсвяткували своє професійне свято у гірському відпочинковому  комплексі Буковель на теренах Карпат. Чарівна позолота осінніх Карпат, веселий настрій,  позитивна  енергетика гір додали педагогам ще більшої наснаги, творчості і окриленості у  їхній нелегкій, але дуже почесній роботі,  адже професія учителя тісно пов’язана з майбутнім нашої держави.