Привітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва, 76-ою річницею створення УПА та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні захисники Вітчизни та жителі громади!

14 жовтня – День захисника України, День Українського козацтва, 76-та річниця створення УПА та свято Покрови пресвятої Богородиці водночас.

Тож щиро вітаю Вас зі святами!

Невипадково в цей день свято набуло особливо важливого змісту, адже упродовж багатьох століть волелюбні козаки та відважні вояки Української Повстанської Армії, учасники АТО та ООС  пробовжують боротися за волю і свободу,  за рідну землю і віру, вважаючи Божу Матір своєю Небесною Покровителькою та Заступницею.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Сьогодні все свідоме українство, всі ті хто вважає себе не тільки народом, а в першу чергу величною українською нацією, віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, Божої ласки та Покрови Пресвятої Богородиці!

Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам! Мирного неба над Україною!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Міський голова                                      Роман Круховський