Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Тлумацька міська ОТГ відзначила День захисника України

У неділю, 14 жовтня, в місті Тлумачі відбулося урочисте віче з нагоди Дня захисника України, 76-річчя створення УПА та Дня створення Українського козацтва.

Представники влади, духовенство, громадськість та гості міста зібралися біля Пам’ятника борцям за волю України, де проходили урочистості та свято повстанської пісні «Тернистий шлях до волі».

З вітальним словом до тлумачан та гостей міста звернувся міський голова Тлумацької міської ОТГ Роман Круховський, який закликав усіх бути гідними патріотами рідного краю.

          Під час урочистого віче виступили голова Тлумацької районної ради Василь Двояк, перший заступник голови Тлумацької райдержадміністрації Микола Присяжнюк та військовий комісар Тлумацького районного військового комісаріату Віталій Непеляка.

На площі лунали патріотичні пісні, вірші, танцювальні композиції у виконанні аматорів народного мистецтва з міста Тлумача та сіл Гринівці, Братишів, Вікняни, Колінці, Надорожна.

В рамках заходу пройшло покладання квітів до Пам’ятника борцям за волю України та вшанування хвилиною мовчання усіх тих, то загинув за Україну.

По завершенню концерту усі рушили спільною ходою пам’яті у супроводі духового оркестру до міського кладовища, де біля  могили воїнам УПА священнослужителі місцевих храмів відправили панахиду за загиблими борцями за волю України.« повернутися до списку новин