Вшанування пам’яті Героїв УПА у Бортниках
14 жовтня, на свято Покрови, у с.Бортники, біля символічної Могили Борцям за волю України за організацією в. о. старости Галини Слободян, відбулись загальносільський мітинг – реквієм та святкові урочистості з концертною програмою, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Української Повстанської Армії.
Мітинг – реквієм розпочався поминальною панахидою, яку відслужили о. Василь Гаморак та о. Петро Третяк, з вітальним словом до громади звернулась в. о. старости Галина Слободян, яка наголосила у своєму виступі, що вшанування пам’яті Героїв УПА – це святий обов’язок кожного українця…
У концертній програмі, яку підготував директор Народного дому Володимир Слободян звучали повстанські пісні, а також повстанська пісня «У неділю рано», записана з уст жительки села Ганни Грушецької, у виконанні фольклорного колективу «Калина», та вокального колективу «Берегиня, звучали поезії про повстанську славу у виконанні Ірини Опар, також вірш про УПА зачитала для своїх односельчан одна з найстарших жителів Бортник - Марія Ваврівна Олексин. У молитві, пісні і поезії бортниківчани віддали шану Героям – повстанцям, хлопцям – Героям АТО, які поставили своє життя на вівтар за волю України…