ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 26.10.2018 14:23

Про виконання будівельних робіт підприємствами

Івано-Франківської  області у січнівересні 2018 року

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2018р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1989  млн.грн, або 2,3% загальнодержавного обсягу будівництва. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2017р. становив 127,2%.

Серед регіонів України за  індексом будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 4 місце, за обсягом виконаних будівельних робіт –          12 місце.

Зростання індексу будівельної продукції порівняно з січнем–вереснем минулого року відбулося за рахунок збільшення зведення інженерних споруд у 1,8 раза. Водночас зведення  будівель  зменшилося  на  11,7%,  у т.ч.  нежитлових – на 16,8%, житлових – на 3,8%.

Нове  будівництво,  реконструкція  та  технічне  переоснащення  склали 53,1% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 40,5% та 6,4% відповідно.

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області  ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Про виконання будівельних робіт підприємствами

міст і районів Івано-Франківської області у січні–вересні 2018 року

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2018р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1989   млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–вереснем 2017р. становив 127,2%.

Значні обсяги будівництва забезпечили підприємства обласного центру 76,9% загальнообласного обсягу. Cеред районів та міст обласного значення найбільшою є питома вага Калуського району (4%), міста Калуша (3,9%),  Надвірнянського району (2%), міста Бурштина і Косівського району (по 1,9%).

У порівнянні з січнем–вереснем 2017р. зростання обсягів будівництва  досягнуто підприємствами Надвірнянського (у 2,3 раза), Галицького (на 34,5%), Богородчанського (на 7,8%), Косівського (на 1,1%) районів та міст Болехова  (у 1,6 раза), Івано-Франківська  (на 48%) і  Калуша   (на 12,9%). Водночас, скорочення обсягів будівельних робіт відбулось у містах Коломиї  (на 30,2%)  і Бурштині (на 11,9%), Тисменицькому (у 2,4 раза), Коломийському (у 1,8 раза), Долинському (на 45,4%), Рогатинському (на 31,6%), Калуському (на 31%), Тлумацькому (на 15,7%), Рожнятівському (на 12,2%), Снятинському (на 9,9%)  та  Городенківському (на 9,5%) районах.

Частка робіт з нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення переважала в обсягах, що виконували будівельники   Рогатинського (51%), Галицького (62,9%), Косівського (65,8%), Коломийського (69%), Снятинського (77,1%), Рожнятівського (86,7%), Калуського (88,6%), Тлумацького (88,9%) районів, міст Коломиї (52,4%), Івано-Франківська (52,5%), Бурштина (74,9%) та Болехова (91,8%); з капітального ремонту – Тисменицького (40,3%), Долинського (49,5%), Надвірнянського (92%), Городенківського (96%) районів та міста Калуша (43%);  з поточного ремонту –Богородчанського району (54,3%).

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2018