Відбувся візит до Тлумацької громади

Дата: 29.10.2018 08:20

Відповідно до попередніх домовленостей, у рамках проекту «Нові об’єднані громади - як успішно управляти місцевим розвитком», 25-26 жовтня відбувся візит делегації до Тлумацької об’єднаної територіальної громади в спільній роботі якої взяли участь Павел Прокоп — Голова Правління Фундації Менеджерських Ініціатив, радник мера Любліна (Польща), Ігор Довірак — голова Печеніжинської ОТГ, Богдан Юрчук - консультант Фундації Менеджерських Ініціатив. Участь у роботі конференції взяли участь міський голова Роман Круховський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ігор Одуд, керівники відділів міської ради, представники підприємств та організацій, члени громадських організацій, підприємці міста.

В другий день роботи зустрічі радники Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Ігор Мельничук і Тетяна Данилів провели зустріч з робочою групою представників Тлумацької громади. Обговорено організацію функціонування закладів освіти, культури та позашкільної роботи, місцевий економічний розвиток, функціонування комунального господарства (моделі та практики), використання туристичного потенціалу, у тому числі тематичного (історичний, релігійний, рекреаційний). надання соціальних послуг, пріоритети стратегічного розвитку (про стратегію розвитку та її зв’язок з реалізацією), проектна діяльність (як правильно писати проекти), основні принципи та правила при підготовці проектних заявок.

За результатами зустрічі надані спеціальні рекомендації щодо правил написання проектів стратегії розвитку громади. Пріоритетними напрямки  визначені розвиток місцевої економіки, людського капіталу та розвиток інфраструктури.