Книжково-ілюстративна виставка «ЗУНР – крізь призму часу»

Дата: 02.11.2018 09:00

01 листопадау Тлумацькому народному домі пройшли урочистості  з нагоди проголошення відзначення 100-річчя заснування Західноукраїнської Народної Республіки.

Публічна бібліотека Тлумацької ОТГ долучившись до цих заходів організувала книжково-ілюстративну  виставку «ЗУНР – крізь призму часу», на якій представлено багато цікавих видань з історії ЗУНР, книги науковців, істориків краю, в яких розповідається про державотворення на Прикарпатті, про події великого зриву, висвітлюють життя і діяльність видатних діячів Західноукраїнської Народної Республіки.

Виставка відображає історичну та документальну літературу про передумови створення на території Західної України самостійної держави, що фактично існувала протягом 1918-1919 років  і стала втіленням мрії українських патріотів про вільну та незалежну країну. Цікаві науково-популярні видання не залишать байдужими тих громадян, хто прагне збагатити свої знання з історії України, стати справжнім її патріотом.